Этикет пистолеты Sato - Фото №6

Настав час розповісти про новинку на ринку маркувального обладнання етикет пістолетах маркіраторах компанії Sato.

Цей бренд зарекомендував себе як маркувальне обладнання для друку етикеток преміум сегмента. Відмінною особливістю цієї марки є високотехнологічні принтери друку етикеток, здатні виконати будь-яке завдання у сфері первинного маркування.

З 2018 року компанія Sato презентувала на ринку України свій новий продукт – етикет пістолетів для маркування товару ціною, датою, серією.

Маркіратори Sato це продукт найвищої якості.

Класичний дизайн, висока якість пластику, простота та зручність у використанні, зробили етикет пістолети Sato одним із найзатребуваніших продуктів при найпростішому маркування товару.

 

Хочеться зупинитися про конструктивні особливості маркіраторів Sato.

В Україну завозиться 3 основні модифікації маркувального пістолета.

 

Модифікація N1

Етикет - пістолет SATO KENDO 22P, однорядний, 8 символів (етикет стрічка 22х12 хвиля)

Этикет пистолеты Sato - Фото №7

Основною ключовою особливістю є простота у використанні та виняткова надійність.

Етикетувальний пістолет SATO KENDO 22P використовує етикет стрічку розміром 22*12 мм. Цей цінник має свою особливість - для протяжного механізму у нього передбачено два просічки в підкладці.

Це слід пам'ятати під час вибору етикет стрічки.

Щодо зображення одержуваного за допомогою 22Р - 8 чітких цифрових символів, кожен з яких може бути замінений одним із допоміжних значків: руб, €, $, код, No, £, Х, ".", "-", для, /, %, грн, 1⁄2, Л, Арт, коп, кг

 

Модифікація N2

Етикет-пістолет SATO KENDO 26P, однорядний, 8 символів (26*12)

Этикет пистолеты Sato - Фото №8

Основною ключовою особливістю цього маркатора є використання широкої етикет стрічки та виняткова надійність.

Маркувальний пістолет SATO KENDO 26P використовує етикет стрічку розміром 26*12 мм. Витягнутий цінник має свою особливість - як і попередньої моделі, для протяжного механізму у нього передбачено два просічки в підкладці.

Це слід пам'ятати під час вибору етикет стрічки.

Щодо зображення одержуваного за допомогою 22Р - 8 чітких цифрових символів, кожен з яких може бути замінений одним із допоміжних значків: руб, €, $, код, No, £, Х, ".", "-", для, /, %, грн, 1⁄2, Л, Арт, коп, кг

 

Модифікація N3

Етикет-пістолет SATO JUDO 26, дворядний, 10/8 символів

Этикет пистолеты Sato - Фото №9

Етикет пістолети JUDO використовують етикет стрічку у розмірі 26х16мм. Це максимальний розмір, який використовують етикет пістолети на початковому рівні.

Особливістю цього пістолети є можливість друку інформації у два рядки.

Верхній рядок може містити до 10 символів, нижній до 8 символів.

Це дозволяє на маленькому стікері розмістити два види інформації, наприклад термін придатності та ціну.

 

Конструктивною особливістю друку на цінниках є використання фірмових фарбуючих валиків та унікальний механізм протяжки.

Фарбуючі чорнильні валики SATO дозволяють на одній заправці віддрукувати до 70 000 етикеток.

Слід пам'ятати - що одноразові валики, вони не підлягають повторній заправці. Спроба залити кустарно, заправити валики звичайним чорнилом може призвести до поломки етикет пістолета.

Заправка і ціна валика SATO, що фарбує, настільки доступна, що ризик поломки не прийнятний.

Этикет пистолеты Sato - Фото №10

Механізм протяжки SATO - подвійний контроль - після протягування цінника через основний отвір та загину її в носовій частині, етикет стрічка засовується в отвір у нижній частині маркатора, що обмежує доступ до протяжного механізму. Після влучення в отвір слід 2-3 рази натиснути курок протяжки стрічки, що запустить механізм протяжного барабана, на якому є спеціальні насічки для протягування стрічки.

Механізм барабана і зовнішньої стінки настільки близько розташовані, що не дозволяють етикет стрічці люфт, який дасть можливість "піти стрічці убік", а насічки чітко чіпляють і простягають підкладку стрічки до "виходу".

 

Якщо Вам потрібний простий, надійний, витривалий помічник при маркуванні товару ціною, датою, терміном придатності - лінійка маркіраторів SATO найкраще рішення для Вашого бізнесу.