Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гроші люблять рахунок, а прибутковий бізнес любить рахунок правильний та швидкий. У лінійці торгового обладнання фінансовий лічильник займає популярне місце. Пристрій заощаджує час, зводить до нуля ризик помилитися, як у разі ручного підрахунку, знімає емоційну напругу, що виникає у багатьох при роботі з купюрами. Це техніка, яку розумно вкладати.
Рахункове обладнання: як працює та яким буває
Прилад використовують усюди, де є потреба рахувати великі суми. Виконує завдання оперативно, надає інформацію про кількість грошових знаків і справжності банкнот. Існують моделі з детекцією і без – уточнюйте, що купуєте. Перевірятись можуть різні гроші, купюри ідентичного номіналу.
Різновиди машинок:
- для офісу;
- для банку;
- мобільні;
- середній клас.
Перша категорія працює стаціонарно, справляється із середніми за розміром сумами, продуктивні можливості також середнього рівня. До 4-х годин щодня – оптимальні терміни роботи. Банківські пристрої виносять вищі навантаження, ефективно працюють 24 години без збоїв. Середні зустрічаються в магазині, супермаркеті, малій банківській філії. Переносні моделі найменш витривалі. Але їх зручно брати із собою (живляться від батарейки). Кур'єру, спеціалісту на виїзді розумніше зупинитися на такому варіанті.
Купівля лічильної техніки – моделі з функцією перевірки
Аналогічним чином ділять фінансові сенсори. Якщо йдеться про перевірку, вона проводиться за різними принципами. Серед популярних методик такі:
- за допомогою ультрафіолетового світла. Датчики приладу просвічують банкноти та цінні папери, щоб виявити символи, помітні лише в УФ-випромінюванні;
- інфрачервона детекція. Система аналогічна першій, тільки цього разу шукають символіку, доступну для ока в ІЧ-спектрі;
- магнітний метод. Сенсори шукають магнітні мітки;
- Фінансове сканування. Визначає купюри сумнівної якості.
Важко однозначно сказати, який метод надійніший. Оптимально поєднувати ці типи перевірок для максимального результату.
Рахункову машинку з детекцією і без дозволено використовувати будь-де. Незамінна у бізнесі, знадобиться у приватному житті.
На що звертати увагу при виборі пристрою
Слідкуйте, щоб потужність обладнання відповідала навантаженню, яке має бути. Якщо немає обмежень щодо фінансів, краще вибирати модель з детекцією, ідеально – з кількома функціями перевірки одночасно.
Звертайте увагу, як живиться гаджет, хто виробник (які даються гарантії), які використані матеріали зовні та всередині приладу. Завжди вимагайте сертифікатів якості. Ознайомтеся із функціональними можливостями й нюансами експлуатації заздалегідь.
Ринок пропонує вибір моделей для будь-якого гаманця. Фахівці компанії FORNIT нададуть консультації щодо вибору всім охочим.
Ціни на лічильне та перевірочне обладнання
Товар | Ціна |
---|