Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термотрансферні етикетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Етикетки для термотрансферного принтера

Є різні способи виробництва етикеток, але найякіснішими та міцнішими вважаються виготовлення на термотрансферному принтері. Це друк, при якому фарбувальна стрічка при нагріванні переносить на матеріал зображення. І для цього використовуються термотрансферні етикетки, які відрізняються надійністю, міцністю та довговічністю.

Купити термотрансферні етикетки можна у спеціалізованому інтернет-магазині Fornit. В онлайн-каталозі знайдете великий вибір якісних виробів за доступною вартістю.

Самоклеючі термотрансферні етикетки - призначення та види

Термоетикетки створюються за допомогою нагрівання друкуючої голівки та контакту зі спеціальним термошаром. А термотрансферні етикетки працюють по-іншому – ріббон ​​(стрічка з фарбою) під вплив температури та тиску трансферу стикається з поверхнею матеріалу та переносить фарбу.

Такий тип друку застосовується на різних матеріалах, але частіше на папері або плівці, тому для термотрансферного принтера рекомендовано купити етикетки для термотрансферного друку. На таку поверхню можна наносити кольорову фарбу, так і монохромну, а все залежить від типу ріббона.

Завдяки матеріалу, етикетка для термотрансферних принтерів відрізняється низкою переваг:

  • витримує різні умови - підвищені температури, прямі сонячні промені чи вологість;
  • спектр застосування широкий, але найчастіше її використовують для маркування товарів, у логістиці, торгівлі, позначенні поштових посилок;
  • ціна термотрансферної етикетки доступна та низька, тому навіть невеликі виробництва можуть купувати її;
  • стійкість до деяких видів розчинників, хімічних речовин;
  • на поверхні може зберігатися текст тривалий час – до кількох років;
  • безпечна, не виділяє токсичних речовин, підходить для використання на харчових продуктах, навіть для тривалого контакту.

Стрічки з етикетками бувають різних видів – як за матеріалом, так і за розміром. Невеликі виробництва можуть замовити відповідні короткі рулони і навпаки.

Купити термотрансферні етикетки можна для застосування на спеціальному устаткуванні. Також потрібно заздалегідь замовляти витратні матеріали – стрічки із фарбою.

Замовити етикетки термотрансферні в компанії Форніт

Купити етикетки для термотрансферного принтера в інтернет-магазині Fornit – це вибрати якісні та надійні рулони матеріалів для друку. У каталозі є можливість вибрати будь-які відповідні етикетки за розміром, матеріалом або видом. Наші консультанти допоможуть вибрати відповідний товар, дадуть відповідь на всі питання та оформлять покупку.

Вгору