Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Флексодрук

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Послуги флексодруку від професіоналів друкарні Форніт

Є ряд методів виготовлення етикеток та ярликів, але попит має флексографічний друк. Технологію почали використовувати 100 років тому, і хоча сьогодні змінився підхід у роботі, з'явилися інноваційні пристрої та матеріали, флексодрук має великий попит. Готові матеріали відрізняються тим, що стійкі до механічної дії, не токсичні, підходять для промислових виробництв.

Якщо потрібно замовити послугу флексографічного друку у Києві або з доставкою по Україні, то компанія Форніт пропонує швидку та надійну друкарню. Можна швидко оформити виготовлення, недорого отримати більші обсяги готових товарів для підприємства.

Що таке флексографічний друк та чим відрізняється?

Флексографія у Києві є одним з популярних варіантів поверхневого друку. Фарбувальна речовина при цьому наноситься на матеріал за допомогою спеціального елемента – друкарського кліше, яке виготовляється з флексоформи. Вони покриваються барвниками і кріпляться на циліндри, які при обороті під тиском наносять на поверхню матеріалу зображення або тексти. Кліше проводиться індивідуально під кожне замовлення друку, тому що всі мають свої вимоги до того, що треба нанести.

На відміну від інших способів, цей відрізняється швидкістю роботи, продуктивністю та низькою вартістю, так як для одного друку відносно швидко налаштовується обладнання. Малюнки та текст може бути будь-яким – як прості штрих-коди, логотипи, так і об'ємні картини, тиснені елементи та інше. Фахівці використовують додаткові компоненти, але готовий матеріал відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом.

основні переваги друковані флексографи:

  • У короткий термін можна виготовити велику кількість виробів, оскільки процес виробництва оптимізований та зручний.
  • Фарби, що застосовуються, відрізняються безпекою, вигідними перевагами, не токсичні.
  • Залежно від виду барвника, матеріали підходять для харчових продуктів.
  • Має флексодрук ціну невисоку, тому що виготовлення виконується швидко з використанням простих комплектуючих.
  • Можливе регулювання кількості відтінків, поєднання різних кольорів.
  • Замовник вибирає відповідні розміри (навіть нестандартні форми) готових виробів.
  • Зображення наноситься на матеріали із різною товщиною. Наприклад, потрібна флексодрук у Києві на грубій основі, то текст та логотипи виглядають так само, як і на тонкому матеріалі.
  • Можливий друк на будь-яких поверхнях, незалежно від габаритів та особливостей виробу.
  • Клеюча основа відмінно фіксується на пластиці, картоні, металі та інших видах продукції.

Флексографія у Києві - це один із найкращих способів передати чіткість зображення. Готові друкарські товари відрізняються асортиментом палітри кольорів, міцністю і надійністю. Зображення виходить довговічним, оригінальним, а відтінки не вигоряють під сонячним промінням, не стираються при дії води або механічного пошкодження.

Замовити флексодрук в Україні у спеціалізованій компанії Форніт.

Щоб бути впевненими у отриманні кращої флексодруку у Києві, звертайтесь до професіоналів друкарні Fornit У нашій компанії отримаєте не тільки якість одержуваних матеріалів, а й доступну вартість флексодруку.

Перед початком роботи дизайнери допомагають у виборі варіанту виробу, розміщують на поверхні логотипи, тексти або іншу інформацію. Це дозволить отримати чітку та довговічну картинку. Стиль етикетки затверджується із замовником, після чого протягом 3-4 днів готовий виріб буде доставлений Україною.

Наші досвідчені фахівці використовують сучасне обладнання та перевірені матеріали для виготовлення етикеток. Ціна флексографія залежить від вимог до виготовлення, особливостей готового товару, додаткових деталей та обсягу замовлення.

Вибираючи компанію Fornit, отримуєте обслуговування на найвищому рівні, стильні та якісні матеріали, демократичну ціна флексодруку та інших послуг.

Вгору