0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Лічильники банкнот

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шукаєте лічильник банкнот з детектором та визначенням номіналу чи іншу техніку для магазину? Компанія FORNIT має вигідну пропозицію! Перевірений асортимент, доставка по країні та ціни, які вам сподобаються – ось головні причини співпрацювати з нами.

Купюросчетная машинка для рахунку грошей - купити в Україні вигідно

Навіщо потрібна така техніка? З назви очевидно, що машина займається підрахунком грошових знаків чи монет. Перші автоматичні прилади такого плану з'явилися у далеких 1920-х роках минулого століття. Сучасна машинка для рахунку грошей значно відрізняється від прабатька, але її головна функція незмінна.

Крім перерахунку, ці прилади сортують і перевіряють справжність валюти. Розрізняють такі категорії техніки:

  • 1. За механізмом роботи – вакуумний та ролико-фрикційний апарат для перевірки та підрахунку грошей. Перші вважають гроші за куточком купюр (наявність пакувальної стрічки не завада). Працюють не лише з грошима, а й із квитками, цінними паперами, флаєрами тощо. Мінус цієї техніки не перевіряє гроші на справжність. Другі найпоширеніші. Захоплюють купюру спеціальними роликами та поміщають у свій тракт. Усередині є різні датчики, що сканують гроші. Сума/кількість виводяться на дисплей.

  • 2. За типом – портативний, бюджетний, офісний, банківський лічильник банкнот з автентичністю та детекцією, а також лічильник-сортирувальник. Портативні машинки легко носити з собою та застосовувати по потребі, працюють від мережі або батарейок, компактні, обробляють не лише гроші. Бюджетний лічильник валют коштує менше за інші, але вважає невелике кіл-вом купюр за раз. Незручність використання в тому, що під час роботи в таку машину не можна повідомляти гроші. Купити лічильник купюр з детектором офісного класу означає вибрати машинку для середнього навантаження (в середньому 5ч активної роботи) та обсягом обробки банкнот до 350 за раз. Якщо ж це банківська модель, то даний лічильник грошей, ціна якого буде вищою, зможе працювати цілодобово і не виходити з ладу. Тип рахунок + сортування – це чудові агрегати, які одночасно виконують безліч корисних функцій (перевіряють справжність, сортують за номіналом, відбраковують та ін.).

Будь-який лічильник та детектор банкнот валюти, ціна якого доступна, важливо правильно вибирати. У цьому питанні допомагає вивчення основного набору функцій такої техніки, про яку читайте нижче.

Функціонал та рекомендації вибору, щоб купити лічильник банкнот у Києві

Серед базових можливостей лічильних приладів зазвичай є 5-7 функцій. В тому числі:

  • старт автоматичний/ручний. Автоматичний запуск не завжди зручний, адже купюри можуть бути неакуратно укладені. Для надійності найкраще використовувати ручний режим;

  • швидкість роботи. Купити лічильну машинку для грошей зручно з регулюванням цього параметра, адже якщо апарат працює надто швидко, він може пошкодити грошові знаки;

  • фасування або скільки банкнот буде у пачці. Є стандартний режим фасувати по 5, 10, 100 купюр. Але його можна підкоригувати до необхідної кількості за допомогою кнопок +/-;

  • підсумовування. Використовуючи цю функцію, купюрорахункова машина з детектором, ціна якої залежить від різних факторів, допоможе дізнатися, скільки точно у вас грошей у всіх пачках;

  • перерахунок без перерви. Зручно додавати нові купюри, не зупиняючи техніки;

  • перевірка на автентичність. Ця функція фінансового сенсора часто зустрічається і в лічильника. Купити машинку для рахунку грошей в Україні з можливістю відстежувати фальшивки коштує трохи дорожче, але варіант вигідніший у використанні;

  • визначення номіналу. Відсіювання купюр необхідного номіналу в окрему кишеню – зручна опція у роботі операційного касира.

Компанія FORNIT має в своєму розпорядженні великий асортимент лічильної техніки з оптимальним функціоналом. У виборі клієнтам допоможуть менеджери.

Купити лічильну машинку для грошей у Києві у FORNIT

У нашому асортименті ви знайдете сортувальники та лічильники банкнот та монет, продукцію від брендів PRO та DORS, а також наші власні найменування. Ціновий зріз досить широкий, щоб ви змогли вибрати найбільш оптимальні для вас варіанти.

Кожна наша лічильна машинка для грошей, купити в Києві яку ви вирішите, це гарантована якість. Ми не продаємо продукцію, яку не тестували, а отже – відповідаємо за надійність. Зібрати замовлення незалежно від обсягу, зручно у нас на сайті. Оплата приймається як готівкою, так і безготівковим розрахунком або післяплатою.

Нарешті, одна з найбільш зручних опцій – це доставка. Машинка для підрахунку грошей, купити яку ви плануєте, буде доставлена ​​країною за вашим бажанням. Столицею діє доставка кур'єром. При замовленні на певну суму у Києві доставка буде безкоштовною.

Вгору