Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стрічка для етикет пістолета

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Етикет стрічки для принтера

Витратні матеріали для друку – це один із найважливіших елементів для спрощеного маркування продукції. Особливо це необхідно в магазинах, тому що кожен товар треба промаркувати, вказати вартість або нанести іншу важливу інформацію. Це зручно робити за допомогою спеціальної етикет стрічка для пістолета чи принтера.

Купити етикет стрічку за найкращою вартістю можна на сайті Fornit, де представлений великий вибір виробів, які відрізняються за розміром чи іншими параметрами. Тут ви знайдете потрібні вироби для друку цінників, чеків.

Відмінності та переваги стрічки для етикетів пістолетів або термопринтера

Стрічка для етикет принтера є видом витратного матеріалу, який використовується для маркування товарів або харчової продукції. Він призначений для застосування у пістолетах, нумераторах або спеціальних принтерах, залежно від виду.

Спеціальний рулон вставляється у відповідне обладнання, після чого на неї наноситься роликом інформація. Це можуть бути цифри або літери залежно від можливостей пристрою. Якщо основа застосовується в термопринтері, то друкуюча головка при нагріванні переносить фарбу на поверхню термошару, після чого і випускається готове виробу.

У етикет стрічки для етикет пістолетів має ряд переваг:

  • Вона вже "порізана" на невеликі прямокутники, які закріплені на рулоні, тому достатньо лише нанести інформацію, і вже можна застосовувати її.
  • Підходить для використання у продовольчих магазинах, торгових точках, логістиці чи інших галузях.
  • Завдяки якісному липкому шару може кріпитися на різних поверхнях. При цьому він не залишає слідів після себе.
  • Спеціальні види фіксуються на поверхні паперу або плівки дуже щільно, щоб її важко було зірвати.
  • Випускається в різних формах, розмірах та палітрі кольорів для зручності маркування.

Щоб вибрати етикет стрічку для термопринтера, необхідно орієнтуватися на технічні характеристики друкарського обладнання та потреби. Бувають різних розмірів та ширини.

Ціна етикет стрічки залежить від її довжини, ширини та типу, але вибираючи інтернет-магазин Форніт є вибір якісних виробів за оптимальною вартістю.

Де купити стрічку для етикетів?

Інтернет-магазин Форніт пропонує великий вибір товарів для друку етикеток або штрих-кодів, витратних матеріалів для принтерів. Купити етикет стрічку в нашій компанії – це вибрати якісну та надійну основу для маркування.

Ми пропонуємо широкий асортимент виробів за доступною вартістю. В онлайн-каталозі на нашому сайті ви підберете підходящі матеріали для своєї фірми.

Вгору