Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Принтери чеків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принтер для друку чеків

Сьогодні жоден магазин чи торгове підприємство не може обійтися без апарату для друку чеків. Він є невід'ємною частиною автоматизованої системи торгівлі, оскільки він допомагає видавати замовлення чи нефіскальні рахунки будь-якому типі виробництва чи продажу. Щоб працювати з таким обладнанням, не потрібно спеціально встановлювати програмне забезпечення, а достатньо підключити його і налаштувати роботу. Крім того, можна купити принтер для чеків без необхідності реєструвати його у податковій інспекції.

Особливості та принцип роботи принтера для чеків

Чековий апарат є спеціальним пристроєм, який застосовується для рахунків. Тут використовуються схожі технології, що і в термопринтерах, а на паперову основу наноситься штрих-код, логотип, суми та інші дані.

Купити чековий принтер доцільно для тих місць, де не підходить використання фіскальних реєстраторів. Цей пристрій може добре справлятися з видачею графічної та текстової інформації на папері або інших поверхнях.

Завдяки касовому устаткуванню процес прискорюється, що дозволяє оптимізувати та автоматизувати обслуговування клієнтів. Крім того, якщо купити pos-принтер, то можна надійніше вести облік витрат і доходів.

Сучасна техніка відмінно підходить для торгівлі, промисловості, продуктових магазинів, ресторанів або кафе. Вона використовується у будь-якій сфері, де потрібна видача купонів, квитків, квитанцій та інших звітів.

Які види принтерів для друку чеків?

Є різні види обладнання, кожне з яких відрізняється характеристиками та підходить для конкретного виду роботи.

  1. Термопринтер чеків. Це найпоширеніші та найпопулярніші пристрої. Тут використовується спеціальний термопапір, на який наноситься фарба за допомогою нагрітої друкарської голівки. Обладнання відрізняється продуктивністю та швидкою швидкістю роботи. Придбати термопринтер для друку касових чеків можна для місць, де потрібний регулярний та якісний друк.
  2. Матричні. Вважаються найпростішими – переносять фарбу зі стрічки за допомогою голки. Чи не відрізняються високою швидкістю роботи, але при цьому вартість виробництва тут низька. Підходить для невеликих магазинів або кафе, де немає потреби швидко обробляти продукцію та видавати чеки.
  3. Струменеві. Не мають поширення, оскільки вимагають великої кількості розхідників і періодичного обслуговування. Але при цьому відносно швидкі та надійні.

Купити принтер чеків краще під навантаження вище, ніж планується спочатку, щоб потім не було складнощів у роботі.

Як купити чековий принтер?

Щоб вибрати на свою торгову точку найкращий варіант техніки, зверніть увагу на особливості та характеристики пристрою:

  • Швидкість друку. Залежно від цього фактора принтер випускатиме відповідну кількість продукції на день. Якщо потрібно багато друкованих матеріалів, вибирайте максимальну швидкість. Але потрібно також бути готовими до того, що пристрій рекомендовано правильно обслуговувати.
  • Ширина. Термопринтери для чеків поділяються на два види - до 58 мм або до 88 мм. Перший варіант відносно невеликий і підходить більшості рахунків, а другий буде рішенням для широких чеків.
  • Підключення до грошової скриньки. Багато видів пристроїв підходять для використання разом із системами автоматизованої торгівлі, підключаються до грошової скриньки та працюють разом.
  • Драйвера для налаштування роботи. Купити термопринтер для чеків можна із програмами для підключення до комп'ютерів. Спеціальні драйвера для операційних систем дозволяють правильно та швидко налаштувати роботу пристрою.
  • Додаткові характеристики. Обладнано обрізачем стрічки або інтерфейсом для зручного функціонування. Залежно від типу підприємства керівнику може знадобитися таке обладнання.

Де придбати чековий принтер?

Замовити принтер можна у спеціалізованому інтернет-магазині Fornit, який пропонує вибір високоякісних товарів за доступною вартістю.

У нашому каталозі можна вибрати та купити принтер для чеків, який підійде під вимоги. Відрізняються якістю, роки служитимуть без збоїв. Крім того, пристрій можна придбати за найкращою вартістю.

Вибираючи компанію Форніт, ви отримуєте професійне обслуговування. Наші досвідчені менеджери готові допомогти вам з вибором обладнання, підібрати його індивідуально і проконсультувати за основними характеристиками. У каталозі представлений величезний вибір моделей чекових апаратів, кожен товар має докладний опис і фото для зручності вибору.

У нас можна швидко та недорого купити принтер чеків у Києві та Україні.

Ціни на принтери чеків

Товар Ціна
Вгору