0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Грошові скриньки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вигідно купити коробку для зберігання грошей кешбокс допоможе компанія FORNIT. У каталозі ви знайдете сучасне обладнання, розхідники, комплектуючі. Пропонуємо послуги друку. Обслуговуємо швидко/якісно. Доставляємо замовлення країною.

Кому/навіщо потрібна касова скринька

Контейнер для готівки допомагає зберегти порядок дома роботи касира, забезпечує контроль/безпеку коштів. Використовується у магазинах, банках, обмінних пунктах, ломбардах, ін.

Зовні бокс для грошей виконують із пластику/металу. Начинки найменування частіше пластикові. Контейнер може містити 4-13 грошових осередків, є варіанти з відділом документів.

Розрізняють моделі:

  1. Механічний пристрій. Замикаються ключем. Не підключаються до каси. Касова скринька може мати кілька позицій закриття для підвищеної надійності.

  2. Електромеханіки. З'єднується з апаратом ККТ за допомогою USB, RS232, RJ11/1 Є функція замикання на ключ або сигналу ПК.

Лоток для купюр відрізняється від аналогів варіантом відкриття. Існують механізми, орієнтовані вертикально/горизонтально, тобто кришка піднімається вгору або продавець висуває контейнер до себе.

Купити грошову скриньку: поради вибору

Підібрати найменування допоможе у відповідь питання масштабах обороту. Якщо мова про невеликий магазин, підійдуть моделі механічні із замками. Вони чудово впораються з сортуванням/зберіганням купюр.

Купити грошову скриньку електромеханічного типу розумніше в ситуації з великим торговим оборотом. Можливість підключення до каси позбавить співробітників ручного відкривання (економія часу/енергії - висока швидкість обслуговування).

Звертайте увагу на:

  • виробника;

  • строк служби;

  • матеріали виготовлення;

  • кількість фінансових відсіків.

Вибираючи лоток для грошей уперше, проконсультуйтеся зі спеціалістом. Поради щодо вибору нададуть співробітники компанії FORNIT. Консультації безкоштовні. При замовленні оптових партій товарів робимо знижки.

Фірмовий лоток для купюр/інш. техніка за ціною виробника

Клієнти мають кілька причин співпрацювати з нами. В асортименті лише брендова продукція. Встановлюємо мінімальну націнку, оскільки постачаємо техніку безпосередньо від виробника. Регулярно проводимо акції на окремі категорії найменувань. Оформляємо надійну доставку до вашого міста.

Вгору