Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сканер штрих-кодів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити в Києві сканер штрих-коду в Fornit - поєднання надійності та доступної вартості

Без сучасного сканера штрих-кодів не обійдеться жоден магазин чи торгова точка. Він дозволяє не лише автоматизувати процеси продажу чи сортування товарів, а й спростити роботу продавців, менеджерів, співробітників, які відповідають за продукцію. 

Купити сканер-штрих кодів можна в спеціалізованому інтернет-магазині торгового та касового обладнання Fornit. Ми пропонуємо вибір якісної та надійної техніки для облаштування робочого місця касира, співробітників залів. 

Сканер для штрих-кодів: призначення та особливості

Штрих-код сканер - пристрій, який призначений для обробки штрих-кодів на товарах, будь-якого зображення, що маркує товарний продукт цифрами або іншими символами. Інформація обробляється на комп'ютері під час підключення до загальної системи кодів або касового апарату, після чого виводиться на монітор. Техніка зчитує виключно лінії, а чи не цифри чи букви.

Апарат дозволяє автоматизувати, упорядкувати роботу складів, логістичних центрів та насамперед магазинів, супермаркетів чи інших торгових точок. Купити сканер штрих-кодів необхідно з низки причин:

  • Відповідно до закону, кожна торгова точка повинна обладнатися сканерами для законного ведення бізнесу, обліку кількості продажів та інших завдань. Нормативні акти підкріплюють вимогу, тому на підприємстві повинні встановлювати агрегати.
  • При перевезенні товару зі складу на полиці магазинів, переобліку, сортування продукції багато товарів можуть загубитися або керівники заплутаються в їх вартості. Маркування та використання спеціального апарату спростять процеси переміщення.
  • Якщо купити сканер для штрих-коду, то зменшаться витрати часу продавців на ручне введення інформації або підрахунок суми продажу, оскільки все виконується автоматично.
  • Інформація про товари, вартість, витрати та прибуток залишається в комп'ютері, що зручно використовувати для переобліку та сортування.

Купити сканер штрих-коду в Україні синхронізується з касовим апаратом або комп'ютером і автоматизує продажі.

Які можна придбати сканери штрих кодів у Києві?

Сканери для зчитування штрих кодів відрізняються між собою залежно від того, що саме зчитують, які розміри мають та які основні механізми роботи:

  1. Ручні моделі підключаються до основного блоку та дозволяє переміщувати їх між товарами.
  2. Багатоплощинний сканер зчитує штрих-коди та QR-код. Вони розташовуються на стрічках у магазинах, зручніше перевіряють продукцію з обох боків.
  3. Бездротовий варіант підходить для складів або великих магазинів, де співробітник перевіряє полички та товари у залі. Ціни сканера штрих-коду вищі, але він зручніший, тому що не має кабелю.
  4. Прайс-чекер – це обладнання, яке дозволяє покупцю самостійно перевіряти вартість товару у залі. 

Купити сканер для штрих-кодів в інтернет-магазині Fornit

Компанія Fornit - спеціалізований інтернет-магазин з продажу професійного друкарського обладнання, техніки для облаштування торгових точок, сканування та перевірки грошей, пристрої для касових апаратів. Ми пропонуємо найкращі ціни сканера штрих-кодів, умови доставки, а також широкий вибір товарів.

Вартість сканера штрих-коду залежить від бренду та виробника, функціоналу моделі та її можливостей. Сучасні апарати, які синхронізуються зі спеціальними програмами, вищі за ціною, а прості сканери з можливістю підключення до каси дешевші. В онлайн-каталозі на нашому сайті можна підібрати товари під бюджет та знайти найдоступніші варіанти. Ціни на сканери штрих-кодів у нас низькі та демократичні, незалежно від бренду.

Щоб оформити замовлення обладнання, достатньо вибрати відповідний товар у відповідній категорії. Покупцеві допоможуть фільтри на сайті, детальний опис та характеристики товару, фото. Крім того, наш менеджер готовий відповісти на запитання, допомогти розібратися у відмінностях та особливостях виробів, вибрати відповідний пристрій під вимоги.

Доставка замовлення по Україні виконується протягом 2-3 днів. Києвом можна замовити транспортування кур'єром або перевезення на поштові відділення протягом 1 дня.

Вибираючи інтернет-магазин Fornit, ви отримуєте якісний, надійний та довговічний апарат.

Ціни на сканер штрих кодів

Товар Ціна

Як працює сканер штрих-кодів?

Сканер штрих-кодів використовує лазерний або оптичний сканер для зчитування інформації, яка закодована в штрих-коді. Сканер відправляє лазерний промінь або світловий промінь на штрих-код, а потім читає відображений сигнал і перетворює його на цифровий код, який може бути інтерпретований комп'ютером.

Навіщо потрібен сканер штрих-кодів?

Сканери штрих-кодів використовуються для автоматичного зчитування та обробки інформації, закодованої у штрих-кодах. Вони широко застосовуються у роздрібній торгівлі, логістиці, складському господарстві, медицині та інших галузях, де потрібне точне та швидке читання інформації.

Як вибрати відповідний сканер штрих-кодів?

При виборі сканера штрих-кодів потрібно враховувати низку факторів, таких як тип штрих-коду, швидкість читання, радіус дії, тип інтерфейсу та інші параметри. Необхідно також враховувати вимоги до міцності та надійності, а також відповідність стандартам та вимогам галузі.

Які види сканерів штрих-кодів бувають?

Існують різні види сканерів штрих-кодів, включаючи ручні сканери, фіксовані сканери, презентери, мобільні сканери та інші. Кожен вид сканера має свої переваги та недоліки та вибір певного типу залежить від конкретних вимог та завдань.

Який тип сканерів штрих-кодів пропонує Fornit?

Fornit пропонує різні типи сканерів штрих-кодів, включаючи портативні та настільні сканери, а також бездротові та дротові варіанти.

Вгору