Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Скануюче обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для автоматизації прийому товару складу, наступного продажу, його маркують штрих-кодом. Кожен сектор кодування містить дані для подальшого зчитування спеціальним пристроєм – сканером. Сканувальна техніка незамінна в торгових галузях, сфері обслуговування, розваг, логістики та інше. Від неї потрібні швидкість, точність, продуктивність, довговічність. При виборі орієнтуються потужність моделі, мобільність, головне – функціональні можливості.

Ринок представляє сканери промислові, біоптичні, радіо, моделі з різним обсягом пам'яті. Не поспішайте з вибором, попросіть допомоги професіоналів, щоб вкласти кошти в корисне та якісне обладнання.

Скануючі пристрої – види та особливості

Коли продукція відпускається, її сканують. Моделі техніки, що використовується при цьому, бувають:

  • ручними;
  • стаціонарними;
  • універсальними.

Перший варіант – невеликі, легкі, компактні прилади, що лягають у долоню. Живляться від акумулятора. Варіант №2 – більший, важкий пристрій, який нерухомо стоїть на поверхні. Для зчитування коду найменування підносять до нього. Універсальні сканери функціонують мобільно/нерухомо - залежно від потреб співробітника.

Підсвічування в техніці буває світлодіодним та лазерним. Обидва варіанти хороші у швидкій роботі з миттєвим занесенням даних до бази.

Штрих-коди формуються на основі стандартної EAN-системи – кодування комбінує букви з цифрами. Пробіли, штрихи наносять на вироби з виробництва, щоб отримати 13-символьний код. У ньому шифруються дані про країну-виробника, реєстраційний номер, інформація про товар.

Напрями використання скануючої техніки

Призначення штрих-кодів відрізняється. Є кодування для:

  • процесу ідентифікації;
  • проти шахрайства та крадіжки;
  • прискорення процесів.

Відповідно, скануючу техніку використовують по-різному. Вона надає допомогу у правильній організації аналітики під час переміщення і надсилання товарів – мінімізується потреба у фізичній праці співробітників, знижується ризик помилок, підвищується прибутковість бізнесу. Ідентифікація за допомогою сканерів є незамінною в логістичній справі, на складі. Оптимально використати саме скан-техніку замість терміналів, що збирають дані (ТСД).

Сканери ефективно працюють у складних умовах – вологість, пил, спека та інше. Справляються із завданнями без помилок, на значній відстані (до 10м), економлять енергію співробітника, підвищують загальну продуктивність праці.

Істотна перевага скануючих пристроїв

Ринок пропонує величезний вибір моделей. Вони відрізняються габаритами, формою, швидкістю роботи, додатковими функціями, варіантом підключення до ПК. Скан-техніка сучасного зразка доступна за вартістю бізнесу будь-яких оборотів, довго служить, проста у користуванні, точна.

Ціни на скануюче обладнання

Товар Ціна
Вгору