Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Скотч пакувальний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити скотч пакувальний - найкращий матеріал за доступною вартістю

Без надійного та ефективного пакування продукції, техніки, товарів для перевезення, можна не тільки пошкодити вироби, але й втратити час чи гроші. Сьогодні немає підприємства, яке працювало б без необхідних витратних матеріалів, зокрема це стосується скотчу для пакування. Це недорогий, міцний, якісний засіб для швидкого пакування товарів з промислової чи продовольчої сфери.

Можна, можливо купити скотч у Києві за доступною вартістю в інтернет-магазині Форніт. В онлайн-каталозі представлено асортименти якісних товарів, а також ми виконуємо доставку по Україні протягом 2-3 днів.

Чим відрізняється та які переваги має клейка стрічка скотч?

Скотч - стрічка з поліпропілену, яка має основу, що клеїться. Матеріал легко фіксується на поверхнях, вважається одним із найдоступніших і найпростіших пакувальних матеріалів.

Застосовують стрічку як у домашніх умовах (для пакування особистих речей, ремонту книг, фіксації предметів), так і у промислових чи продовольчих підприємствах. Його обов'язково використовують на складах, магазинах, службами транспортування товарів чи речей. Декорований скотч із логотипами або написами підходить для оформлення приміщень, вітрин та простору.

Продаж скотчу буває у великих обсягах, великих партіях, і поштучно під вимоги. Залежно від розміру, виріб підходить для різних цілей. Ті стрічки, які мають ширину до 18 мм, будуть рішенням для упаковки маленьких коробок з гофрокартону або невеликих пакетів. Якщо скотч до 50 мм, то його можна використовувати на поліетиленових або паперових посилках, упаковках. Для великогабаритної тари обклеювання скотчем до 75 мм – це найкраще рішення. Розмір впливає також на те, яка міцність поліпропілену.

Серед переваг скотча пакувального зазначається:

  • Клейка стрічка нетоксична та безпечна для використання з різними продуктами.
  • Виріб щільно фіксується на поверхні продукції, не відпаде та не ушкоджується механічним шляхом.
  • За допомогою спеціального скотчу з написами або зображеннями можна надати службі перевезення або іншим працівникам додаткову інформацію. Наприклад, про те, що виріб, що транспортується, крихкий і потребує правильного звернення.
  • Ціна скотчу низька та демократична. Вона відрізняється з того, з якого матеріалу виготовляється товар, яку довжину і ширину має. Але в будь-якому випадку вартість скотчу доступна, якщо звернеться до інтернет-магазину Fornit.
  • Використовується як за високих, і при низьких температурах. Не пошкоджується від води чи впливу пари.
  • Сучасний скотч випускається у різних видах, що відрізняються сферами застосування та зовнішнім виглядом. Є прозорі варіанти, кольорові, із картинками на поверхні.
  • Його зручно використовувати, для чого не потрібно мати спеціальних навичок чи досвіду.
  • При використанні такого матеріалу можна захистити упаковку від розкриття, фальсифікації.

Потрібно пам'ятати і про додаткові аксесуари для ефективної та швидкої роботи. Якщо потрібно регулярно використовувати пакувальний скотч, то краще відразу замовити спеціальні утримувачі, за допомогою яких можна спростити роботу працівників.

Де купити скотч у Києві або з доставкою по Україні?

Щоб отримати надійні та якісні витратні матеріали або обладнання для автоматизації процесів на підприємстві, необхідно звертатися до перевіреного професійного інтернет-магазину Fornit. Наша фірма - це спеціалізована компанія, яка надає вибір друкувальної та скануючої техніки, пристроїв, необхідних для виробництва.

Онлайн каталог на сайті має асортимент надійних виробів. Ціна скотчу низька та демократична, тому що ми пропонуємо вибір товарів без націнок та додаткових платежів. Крім того, у нас можна замовити оптом потрібну продукцію, та вартість скотчу буде нижче.

Оформити покупку можна через сайт, вибравши потрібний варіант виробу за допомогою фільтрів. Доставка замовлення по Україні виконується протягом 2-3 днів. Покупець обирає зручний спосіб перевезення – поштовими службами або кур'єром, а також те, як оплатити виріб.

Інтернет-магазин Fornit - це гарантована якість, доступна вартість та професійне обслуговування.

Вгору