Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Друкове обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принтери – незамінна торгова техніка. Використовуються для друку етикеток, штрих-кодів, квитанцій та інше. Активно застосовуються не тільки в магазинах і супермаркетах, а й у ресторанному бізнесі, сфері обслуговування і розваг, у банку й офісі. Перед покупкою важливо уточнити, які потрібні функціональні можливості. Вкладатися розумно у фірмову техніку з гарантіями і сертифікатами якості, потужність якої відповідає майбутнім навантаженням.

Чекове, етикеточне друкарське обладнання

Пристрої найпоширеніші у торгівлі. З їхньою допомогою йде маркування товару. Надруковані цінники, наклейки з додатковою інформацією. Етикет-принтер у цих ситуаціях – оптимальний вибір. Він легко впорається з обсягами робіт, якщо правильно вибрати модель.

Розрізняють пристрої:

 • стаціонарні;
 • портативні;
 • для комерційного застосування;
 • для промислових галузей

При виборі оцініть обсяги майбутніх робіт, потрібну швидкість виконання завдань. Перші 2 варіанти в середньому дають продуктивність до 5 тис. етикеток за 24 години, останні два видають 20 тис. найменувань.

Чекові принтери влаштовані аналогічно. Вони друкують квитанції, квитки, рахунки, інше. Прилади нескладно підключити до каси, ПК, ін. техніки. Пристрої переносять на папір необхідні дані – літери, цифри, штрихування, тощо.

Техніка для друку штрих-кодів, термотрансферні принтери

Потреба регулярно друкувати коди є у будь-якій виробничій сфері. Витратними матеріалами для цієї мети є:

 • плівка;
 • стрічка текстильна і термотрансферна;
 • пропіленова основа з шаром, що клеїть.
 • задіюють друк термічний, термотрансферний.

Техніка, що використовує другий метод, хороша тим, що в результаті одержують стійкий до вигоряння та інш. зовнішнім факторам продукт. Термоетикеткові машинки виготовляють наклейки з термічно чутливим шаром. Добре протистояти механічному стирання, впливу світла, хім. впливу вони можуть. Розумніше вибирати термотрансферний друк - він надійніший, презентабельніший, довговічніший, добре виглядає через значний час.

Касове друкарське обладнання – як підібрати

Якщо використовувати пристрої не на складі, а у каси, важлива висока швидкість роботи. При виборі додатково враховують фактори:

 • варіант підключення до касового апарату, комп'ютера. Який інтерфейс використовується?
 • наскільки широко роздруковуються дані – які параметри розхідників знадобляться?
 • які нюанси завантаження витратного матеріалу – наскільки це швидко та зручно робити?

Облік цих моментів є важливим, якщо ви хочете оперативно обслуговувати клієнтів, не створюючи черги. Прекрасно підійде для цих цілей термопринтер.

Яку б техніку ви не купували, оцінюйте потужність, швидкість і мобільність пристрою. Звертайте увагу на функції виробника, просіть гарантії і документацію на модель.

Вгору