0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Принтер для термотрансферного друку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принтер для термотрансферного друку пропонує компанія FORNIT – ваш надійний український постачальник електронного обладнання для торгівлі. Замовляйте у нас все необхідне, щоб ефективність вашого бізнесу зростала, а витрати знижувалися.

Термотрансферний принтер для друку етикеток – ціна ефективної роботи

Отже, про що йдеться? Зазначене обладнання працює за таким принципом: машинка переносить фарбу зі стрічки на друкарську поверхню, ця стрічка має певні термовластивості і перенесення фарби відбувається за рахунок підвищення її температури. Т. о. термотрансферний принтер – це агрегат, за допомогою якого в торгівлі наносяться буквено-циферні дані (ті самі штрих-коди, наприклад). Існує безліч інших способів залишити інформацію на товарі за допомогою фарби, але в результаті їх використання дані швидко стираються. А термотрансферні принтери для етикеток відрізняються не лише надійною роботою та ефективністю, а й забезпечують максимально тривале збереження товарної інформації на носії.

Етикеткова техніка такого плану відрізняється за декількома параметрами, у т. ч. за типом етикеток, з якими агрегат працює. Вони бувають:

  • пропіленові білі/прозорі;

  • з паперу напівглянець;

  • сатинові/нейлонові (текстиль).

  • Стрічка, яку термотрансферні принтери для етикеток застосовують під час друку, буває з гуми, воску або комбінований варіант.

Компанія FORNIT надає клієнтам можливість вигідно придбати торгове обладнання, зокрема купити принтер для термотрансферного друку, який працює з усіма вказаними типами етикеток. Наша сучасна техніка відрізняється тривалим терміном роботи, відмінним функціоналом, високою якістю друку (чіткість, контрастність, довговічність).

Де вигідно купити термотрансферний принтер та ін.

Відповідь на запитання "Де?" очевидний. Звісно ж, на сайті компанії FORNIT. А ось про причини, через які нас варто обирати, ми розповімо нижче.

Серед наших переваг прості, але важливі для кожного замовника умови:

  • Професіоналізм. Ми працюємо не перший рік, встигли нагромадити досвід і лише посилити любов до власної справи.

  • Якість продукції. Будь-який наш термотрансферний принтер – це ваша стовідсоткова гарантія надійності, адже ми особисто тестуємо всі позиції асортименту, а лише потім поміщаємо їх у каталог.

  • Високий рівень послуг та швидкість роботи. Кожен наш клієнт отримує те, що потрібно саме йому. У нас діє доставка по країні/самовивіз, можливий вибір зручної для вас форми оплати.

  • Справедлива цінова політика. Придбати термотрансферний принтер від FORNIT ви зможете за ту вартість, яка вас влаштує.

Звертайтеся за допомогою у виборі техніки до наших менеджерів з понеділка по п'ятницю у зручний для вас час. Ми однаково оперативно обслуговуємо мінімальні замовлення, так і оптові партії.

Вгору