Как подобрать денежный ящик - Фото №2

Купівля лічильної машинки, про яку детальніше розказано у матеріалі «Вибір лічильника для банкнот і монет», часто йде паралельно з придбанням кешбоксу. Касовий лоток для грошей допомагає автоматизації торгової, банківської, ін. Він пропонується сучасними виробниками в асортименті розмірів, матеріалів, замків, ін. Розглянемо види найменувань. На що звертати увагу при покупці?

 

Грошова скринька для каси: види, особливості

 

Функції кешбоксу – акуратне/безпечне зберігання банкнот/монет на робочому місці касового співробітника. Особливості конструкції включають наявність осередків для паперових грошей, монет, цінних паперів. Комірок буває 4-13. Сортувати готівку зручно за номіналом.

Грошова касова скринька відрізняється від аналогів за моментами:

  • розміри;

  • варіант відкриття – горизонтальні/вертикальні моделі;

  • кількість/глибина секторів усередині;

  • як пристрій інтегрується у робоче місце – врізні/портативні аналоги;

  • матеріал виготовлення – пластиковий/металевий лоток до каси. Внутрішнє оздоблення практично завжди виконане із пластику;

  • відкриття ключем/автоматичне – за допомогою комп'ютера.

Більшість моделей поєднують механічне та автоматичне відкривання, можуть з'єднуватися з касовим апаратом, фіскальним реєстратором, принтером.

 

Вибираємо грошову скриньку для каси: на що звертати увагу

 

Почніть з відповіді на питання, де використовуватиметься пристрій, з якою інтенсивністю. Враховуйте моменти:

  1. Надійність. Її забезпечить вигляд замку, наявність звукового сигналу, матеріали, кнопка тривоги, пристрій направляючих. Лоток у касу з електронним замком надійніший за механічний. Але його складніше розкрити при виниклих проблемах. Оптимально вибрати комбіновані моделі.

  2. Функціональність. Комфортніше використовувати найменування з великою кількістю грошових осередків. Краще, якщо вони виймаються. Повинні бути спеціальні затискачі для купюр.

  3. Зручність. Важливо, щоб касовий лоток для співробітника інтегрувався в робоче місце. При покупці зверніть увагу на просторову орієнтацію/розмір пристрою.

Зверніть увагу на супутні товари. Разом із кешбоксом купують машинки-детектори для перевірки купюр. Знайомтесь з найменуваннями у темі «Чим відрізняються детектори валют для бізнесу та приватного використання».