Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Принтер етикеток HPRT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принтер HPRT: мобільні та стаціонарні пристрої для друку етикеток

Компанія HPRT – один із світових лідерів у постачанні друкарського обладнання для торгівлі – принтерів, POS-терміналів, мобільних друкувальних пристроїв. З їхньою допомогою можна швидко роздрукувати велику кількість чеків, етикеток, бірок, талонів, квитанцій, рахунків. HPRT – принтер з високою надійністю та продуктивністю, завдяки чому вдається вирішувати у найкоротші терміни весь комплекс поставлених завдань з маркування.

Принтер етикеток HPRT представлений у кількох моделях пристроїв. Можна купити стаціонарні або мобільні варіанти обладнання, підібравши його у відповідність до потреб підприємства. Мобільні модифікації характеризуються компактними розмірами та малою вагою, їх зручно застосовувати безпосередньо у торгових залах та на складах. Мобільний термотрансферний принтер HPRT дозволить отримувати витратні матеріали з високою якістю малюнка, виконаного у різних кольорах. Такі етикетки стануть одним із елементів маркетингової кампанії, підвищать впізнаваність товару, привернуть до нього увагу споживачів. Якщо ж ви хочете скоротити витрати на маркування - розгляньте можливість купівлі термопринтера HPRT, суттєвою перевагою якого є відсутність потреби у застосуванні барвників:

  • пристрій друкує в одному кольорі;
  • малюнок переноситься на верхній термошар паперу, що самоклеїться шляхом впливу на його ділянки високої температури.

Термопринтер не потрібно постійно заправляти, він не підведе в невідповідний момент. Залежно від типу пристрою відрізнятиметься і його вартість. Так, термотрансферний принтер HPRT за ціною дорожче, ніж його термоаналоги, але в деяких випадках він виявляється незамінним.

В Україні ви можете замовити друкарське обладнання HPRT онлайн. У каталозі інтернет-магазину "Форніт" представлений великий вибір принтерів різного типу, серед яких нескладно підібрати саме той, що оптимально вирішить ваші завдання. Продаж здійснюється оптом та в роздріб. Доставка організована не лише у Києві, а й до інших населених пунктів країни.

Вгору