Мінімальна сума замовлення від 900 грн
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Принтер етикеток Citizen

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Принтер чеків Citizen

Принтери Сітізен – обладнання з високою продуктивністю та відмінними технічними характеристиками. Такі машинки використовуються для нанесення штрих-кодів, артикулів, назв, цін та іншої інформації на чеки, етикетки, бирки. Принтер етикеток Citizen незамінний у ситуаціях, коли необхідно в короткий час промаркувати велику кількість виробів. Вибираючи Citizen Pos можна бути впевненим у довговічності техніки, її економічності (пристрою Сітізен дуже економно витрачають чорнило), оперативності роботи (висока швидкість роботи забезпечена).

Як працює термотрансферний принтер Citizen

Є кілька різновидів друкарських принтерів. Термопристрій використовується для швидкого перенесення зображення на вибрану основу. Трансфер картинки проводиться шляхом точкового теплового впливу робочої частини термопринтера верхній шар етикетки. Для друку не потрібно багато витратних матеріалів – у термопринтері не використовується фарба, стрічки, папір. Друк за допомогою такого пристрою можливий лише в чорному кольорі.

Другий варіант техніки – термотрансферні принтери. Це більш сучасні та мультифункціональні пристрої, принцип роботи яких ґрунтується на перенесенні зображення з риббона на матеріал етикетки. Можливий високоякісний багатобарвний друк.

Чому купити принтер Citizen – це вигідно?

У продажу є різні моделі термопринтерів від знаменитого виробника. Така продукція відрізняється і вартістю та характеристиками. Підбирайте пристрій з урахуванням особливостей його подальшої експлуатації та вимог до якості та зовнішнього вигляду готової друкованої продукції. Принтер Citizen за ціною зазвичай доступний, тим більше всі витрати на нього швидко окупаються. Така техніка виділяється на тлі аналогів:

  • дозволяє друкувати будь-які за обсягом партії етикеток;
  • забезпечує можливість оперативно змінити інформацію на макеті;
  • дозволяє додавати більш актуальну інформацію до вже надрукованих етикеток.

Термопринтер Citizen можна придбати в найбільш комфортному та підходящому для роботи вигляді. Виробник пропонує мобільні, настільні (стаціонарні) та промислові модифікації пристроїв, призначені для максимально комфортного вирішення друкованих завдань. Промислові моделі відрізняються високою продуктивністю та стійкістю до навантажень, друкують із великою швидкістю. Настільні моделі є актуальними для застосування в офісах, на складах, на підприємствах роздрібної торгівлі. Їхні мобільні аналоги виконують аналогічні функції, але мають компактні розміри та малу вагу.

У Києві ви можете замовити принтер Citizen в інтернет-магазині “Форніт”. Нами організовано доставку по всій території України.

Вгору