0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Принтер для друку чеків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити принтер для друку касових чеків та етикеток, без якого не обійтися в торговій сфері допоможе компанія FORNIT. Товар представлений у нас в асортименті з можливістю вибрати відповідні розцінки, бренд, замовити невелику партію чи великий опт.

POS чековий принтер купити: призначення, особливості, види приладу

Чековий принтер – найпоширеніший вид техніки, який є у кожному магазині. Щоб ви не плутали це обладнання із фіскальним реєстратором, розглянемо його ближче.

Техніка проводить роздруківку чека в магазині, кафе, ресторані - усюди, де ви купуєте товар чи послугу. Апарат для друку чеків автоматизує діяльність перерахованих підприємств, прискорюючи її та підвищуючи ефективність у цілому. Він мінімізує людський фактор, а значить – знижує/усуває ризик помилки (читайте – збитку).

Придбати чековий принтер можна з урахуванням принципу його роботи. Розрізняють:

  • Термопринтери. Зараз поширені найбільше інших, найсучасніші і продуктивні. Головка пристрою нагріває термічно чутливий папір і залишаються необхідні дані. Такий апарат для друку чеків працює дуже швидко, вимагає лише одного розхідника – термопаперу, який дуже довго служить. Підходить варіант для місць з великим оборотом (гіпермаркети, фаст-фуди тощо).

  • Матричні апарати. Пережили свою «зоряну годину» не так давно. Купити принтер для друку касових чеків та етикеток такого типу означало вибрати техніку, яка за допомогою голок переміщує фарбу зі спец. стрічки на папір. Такий друк коштує дешево, але серед мінусів матричних моделей – повільна робота, шум, необхідність заміни картриджа тощо.

  • Струменеві аналоги. Нині використовуються рідко.

В асортименті компанії FORNIT у вас є можливість вигідно купити касовий принтер - друк товарних чеків, квитанцій, рахунків, квитків проводитиметься з високою продуктивністю та мінімальними витратами.

Асортимент та переваги компанії FORNIT

У нашому каталозі на вас чекають сучасні чекові принтери максимальної ергономічності, що працюють швидко, тихо і без перебоїв. Це обладнання невибагливо та елементарно в обслуговуванні.

Купити чековий апарат у нас можливо з урахуванням:

  • рівня техніки (базовий, середній, промисловий);

  • друкованого дозволу (400, 600, 203, 300 пікселів);

  • друкованої ширини (102, 104, 80, 57, 54 мм);

  • виробника (бренди Godex, Citizen, X Printer, SPRT, Asianwell, POSIFLEX, Evolis, Argox, ZEBRA, Honeywell та ін.).

Ми пропонуємо протестовані власноруч позиції асортименту, за якість яких доручаємось. Ми обслуговуємо клієнта оперативно, незалежно від того, якого розміру його замовлення. Ми приймаємо оплату готівкою, безготівковим розрахунком, післяплатою.

Головне - купити чековий апарат та будь-яку іншу техніку від FORNIT зручно з доставкою по столиці та країні. В останньому випадку діє доставка кур'єром чи самовивіз.

Вгору